Римські штори

Салон  працює за попереднім записом. Знижка – 10% на замовлення через сайт.

Калькулятор розрахунку вартості

Більш детальні фотографії тканин та матеріалів дивіться у КАТАЛОГУ

Розрахуйте вартість ВИРОБУ за вашими розмірами
Ціна
0 грн
передзвоніть для консультації
Замовити

Каталог тканин для Римських штор

При замовленні Замірника або відвідуванні Салону, крім цих популярних пропозицій, Ви зможете побачити більш розширений Каталог тканин та матеріалів

Схема Роботи

Зателефонуйте нам по телефону чи заповніть заявку, для консультації та виклику замірника

Замірник приїжджає з каталогами матеріалів, знімає розміри виробу та заповнює бланк замовлення

Менеджер погоджує деталі замовлення, вартість та терміни виготовлення. Робиться передоплата

Доставка та монтаж виробу під ключ, остаточний розрахунок. Гарантія 1 рік

Замовте консультацію та виклик замірника

Галерея робіт Римські штори

Римська штора — класика та модерн

Римські штори є одними з найпопулярніших штор, вони відрізняються від стандартних віконних штор тим, що рівномірно складаються при відкритті.

Зазвичай вони відкриваються за допомогою ланцюжкового або шнурового механізму, що дозволяє користувачеві регулювати висоту області, що закривається. У типовій конструкції підйомні шнури проходять вертикально на зовнішній стороні штори.

Також ми пропонуємо  автоматизовані варіанти управління римською шторою.

Наші римські штори поєднують у собі м’який вид складок тканини з легкістю управління та зручністю традиційного відтінку, вкладаючись плавно та  рівномірно, коли підняті. Гарно підібрані римські штори можуть привнести традиційний вигляд у ваш будинок і в той же час, будуть елегантними та сучасними.

Замовити пошиття римських штор на замовлення — «Жалюзі & Штори»

Мы Ми запропонуємо Вам широкий асортимент дизайнерських елегантних тканин з широким розмаїттям смуг, візерунків та жаккардів, у тому числі спеціальних, які допомагають забезпечити покращену фільтрацію світла та затемнення приміщення, відповідно до вашого декору. Ми доповнимо римські штори декоративним оздобленням, бахромою або підкладкою з тканини, відповідно до ваших унікальних стильових уподобаннями.

Індивідуальне пошиття римських штор має ряд переваг

Точні розміри. Ми проведемо замір віконних отворів та виготовимо вам вироби у точній відповідності до них. Вам не доведеться додатково їх підганяти під розмір вікна.
Дотримання дизайну. Якщо ви прагнете створити певну атмосферу в приміщенні та витримати єдиний стиль, найкраще скористатися послугою пошиття на замовлення – так можна максимально точно підібрати забарвлення тканини та малюнок.
Висока якість. Незалежно від того, який вид виробів вам потрібен, воно буде гарантовано кращої якості, ніж готове. Ми використовуємо у роботі тканину лише від перевірених постачальників.

Коли робиться вибір на користь індивідуального пошиття римських штор на замовлення, замовник не тільки контролює підбір тканин та комплектуючих (підхвати, кисті та бахроми), але й визначає розміри, тобто відповідність майбутніх штор параметрам приміщення. Фахівці-замірники відзначають всі особливості приміщення. Це особливо важливо у випадку офісних та виробничих приміщень, де штори, крім декоративної, несуть і практичну функцію.

Якщо ви не хочете розмінюватися на дрібниці і згодні тільки на краще – звертайтеся до нас. Ми надаємо текстильну продукцію за оптимальними цінами і виготовимо для Вас якісні римські штори на замовлення в Києві.

Тканини римських штор забезпечують підвищену енергоефективність, зберігаючи тепле повітря взимку та прохолодне влітку.

Виїзд замірника для римських штор у Києві

Виклик замірника – це можливість на місці обговорити з професіоналом варіант розташування римської штори, спосіб кріплення, побажання щодо вибору тканин. Точні розміри дуже важливі для розрахунку вартості виробу та точності його виготовлення.

Навіть, якщо Ви вибрали тканину для Римської штори у нас у Салоні та затвердили дизайн, але не впевнені в тому, що зможете правильно зняти всі необхідні розміри – замовте виїзд замірника. Він приїде в точно обумовлений час і привезе при необхідності всі необхідні зразки тканин і карнизів.

 

Наші Контакти

ШТОРИ & ЖАЛЮЗІ

АВТОМАТИЗАЦІЯ ДЛЯ ШТОР ТА ЖАЛЮЗІ

 

м. Київ пр-т Голосіївський 130/57

Vodofone +38 (095) 252 12 12

Kievstar +38 (096) 787 12 12

Email: salon@zhaluzi.ua

Політика конфіденційності