Ми поступово відновлюємо роботу.

У зв’язку з воєнним станом термін виробництва замовлень збільшується.

Салон  працює за попереднім записом.

  095 252-12-12   096 787-12-12

Кращі дизайни штор 2019-2021р.

Пропонуємо комплексний підхід щодо текстильного оформлення Вашого приміщення з використанням широкого асортименту сонцезахисних виробів.

Професійний підхід, з урахуванням заявленого замовником бюджету.

Галерея робіт

 

Схема Роботи

Зателефонуйте нам або заповніть заявку, для консультації та виклику дизайнера

Дизайнер приїжджає з каталогами матеріалів або запрошує Вас завітати до салону для ознайомлення з Вашими побажаннями

Дизайнер пропонує варіанти виконання замовлення, погоджується вартість та термін виготовлення. Робиться передоплата

Доставка, навішування та монтаж виробу під ключ, остаточний розрахунок. Гарантія 1 рік

Замовте консультацію та виклик дизайнера

 

Пошиття штор на замовлення

Особливе місце штори в інтер’єрі приміщення

Ваш простір готовий до оновлення? Залишився останній крок – текстильний дизайн. Значить, настав час запросити дизайнера по шторам і текстилю.

Штори, рулонні штори, жалюзі – це універсальні елементи декору приміщення, який може вдало підкреслити особливість інтер’єру, змінити параметри простору та освітлення. Адже саме з їх допомогою можна затемнити або освітлити кімнату,
візуально розширити або подовжити (і навпаки), доповнити певну тематику та стиль. Однак зробити це все ідеально може професіонал, який не тільки має смак, а й великий досвід роботи із приміщеннями та матеріалами. У нашому салоні штор Жалюзі & Штори цю роль виконує дизайнер.
Ви можете сміливо розраховувати на те, що замовлення повністю супроводжуватиметься професійним дизайнером, який підбере оптимальний варіант до будь-якого інтер’єру.

Переваги виклика дизайнера по шторам

Дизайнер одразу працює з каталогами та зразками тканин, які можуть використовуватись при декоруванні. За запропонованими варіантами вибирає найбільш підходящий, який підійде найточнішим чином у загальну стилістику та настрій всього дизайну, не нашкодивши йому, а додавши витонченості та досконалості навіть у найпомітніших дрібницях.

З нашими спеціалістами вибирати дизайнерські штори на замовлення дуже просто. Вам потрібно або відвідати наш салон або залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати нам, щоб домовитись про зустріч. На місці дизайнер з пошиття штор зможе повністю оцінити обстановку, запропонувати найвиграшніші варіанти текстилю, як за кольором, і за матеріалом, по крою.

Звертатися до цієї послуги також слід з тієї причини, що можна бути впевненим – наш фахівець розуміється не лише на стилях, а й на тенденціях.
Таким чином, можна створити трендовий інтер’єр, із шторами різних стилів:

  • Італійськими,
  • Австрійськими,
  • Японськими,
  • Французькими,
  • Класичними,
  • Сучасними,
  • Римськими шторами та іншими.

Чим ще корисний дизайнер? Він зможе розробити цікавий варіант для нестандартних вікон (напівкруглих, овальних, трикутних, дуже маленьких та величезних).

Замовити пошиття штор на замовлення в Києві — «Жалюзі & Штори»

Вибрати продукцію Ви можете у нашому салоні. Ми допоможемо продекорувати вікно у точній відповідності до ваших смакових уподобань та дизайном приміщення. Якщо Ви не знайшли потрібної моделі, то може бути замовлена ​​штора за індивідуальним проектом, а наші дизайнери допоможуть розробити моделі, визначитися з тканинами та дадуть необхідні рекомендації.

Виїзд спеціаліста у зручний час!

Штора на замовлення може бути виконана у будь-якому стилі.  Асортимент салону «Жалюзі & Штори» представлений тканинами та аксесуарами самих різноманітних фактур та кольорів. За бажанням штори купити в Києві в готовому дизайнерському варіанті, рекомендуємо ознайомитись з основними стилями їхнього оформлення. Всі вони відрізняються за способом зовнішнього оформлення, кріплення на віконному отворі та функціональними особливостями.

Пошиття штор у столиці України здійснюється з виїздом спеціаліста, який здійснить усі необхідні виміри в попередньо домовлений, найбільш зручний для замовника час. Також наші співробітники можуть надати необхідні консультації щодо вибору матеріалів та оформлення, адже серед безлічі варіантів клієнтам буває дуже нелегко вибрати підходящі. Для тих, кого цікавить дизайн та пошиття виробів, ми пропонуємо високоякісні штори під індивідуальні параметри приміщення.

Виїзд замірника для штор у Києві.

Для тих, хто знаходиться в пошуку досвідченого спеціаліста, здатного в найкоротші терміни пошити замовлення, Київ є містом величезних можливостей. Наші майстри готові втілити у шторах Ваші найсміливіші дизайнерські ідеї. Якщо Вас цікавить професійне пошиття – Вартість неодмінно відповідатиме якості. Наші фахівці можуть запропонувати кілька варіантів, в яких штора буде відрізнятися по рівню складності та вартості, таким чином, Ви зможете підібрати варіант, що підходить саме Вам.

 

Каталог тканин та матеріалів

При замовленні Замірника або відвідуванні Салону, крім цих популярних пропозицій, Ви зможете побачити повніший Каталог
тканин та матеріалів.

Наші Контакти

ШТОРИ & ЖАЛЮЗІ

АВТОМАТИЗАЦІЯ ДЛЯ ШТОР ТА ЖАЛЮЗІ

 

м. Київ пр-т Голосіївський 130/57

Vodofone +38 (095) 252 12 12

Kievstar +38 (096) 787 12 12

Email: salon@zhaluzi.ua

 Політика конфіденційності