Автоматізація Штор та Жалюзі

Салон  працює за попереднім записом. Знижка – 10% на замовлення через сайт.

Пропонуємо автоматизовані карнизи для штор та автоматизовані жалюзі високої якості.

АВТОМАТИЗАЦІЯ ДЛЯ ШТОР

Карниз із приводом для штор Torro AM75 LS; AM75 RF; AM75 RF-5W

Автоматична штора з електроприводом Torro AM75 LS без пульта , з карнизом .
Автоматична штора з електроприводом Torro AM75 RF, управління за допомогою пульта, з карнизом.
Автоматична штора з електроприводом Torro AM75 RF-5W,управління від пульта або підключеного “Розумного Будинку”, з канизом.
Автоматична штора з електроприводом Torro AM75 RF з батареєю (не потрібно підводити 220В) , управління за допомогою пульта, з карнизом.

АВТОМАТИЗАЦІЯ ДЛЯ РУЛОННИХ ШТОР

Ми виготовляємо автоматизовані рулонні штори для трьох діаметрів валу: 19мм, 28мм та 40мм. Залежно від розміру рулонної штори ми виберемо і запропонуємо Вам рулонну штору з приводом   за оптимальною ціною.
НОВИНКА : Приводу для рулонних штор з вбудованим акумулятором, що заряджається (не потрібно проводити проводку).

Рулонні штори та жалюзі з приводами Torro AM15, АМ24, АМ25, АМ35

Привід для валу 19мм, Torro AM15EB RF – мотор з акумулятором .
Привід для валу 28мм, Torro AM25 – живлення 24V DC .
Привід для валу 28мм, Torro AM25 – вбудований ИП 24V DC .
Привід для валу 28мм, Torro AM25EB RF – мотор з акумулятором .
Привід для валу 40мм, Torro AM35 – провідне управління .
Привід для валу 40мм, Torro AM35 – RF радіо управління .
Привід для жалюзі Torro AM24 – живлення 24V DC .

Схема Роботи

Зателефонуйте нам по телефону чи заповніть заявку, для консультації та виклику замірника

Замірник приїжджає з каталогами матеріалів, знімає розміри виробу та заповнює бланк замовлення

Менеджер погоджує деталі замовлення, вартість та терміни виготовлення. Робиться передоплата

Доставка та монтаж виробу під ключ, остаточний розрахунок. Гарантія 1 рік

Замовте консультацію та виклик замірника

Автоматізовані штори та жалюзі

 

Автоматизація в оформленні вікон

 

Сучасні методи оформлення вікон стають все популярнішими і нерідко приходять на заміну звичних портьєр та гардин. В даному випадку у разі найбільш зручними і, головне, практичними, є електричні штори.

Ще зовсім недавно ми навіть уявити не могли, що нам не доведеться щодня займатися ручним зашторюванням і відкриттям вікон. Сучасні люди, які не бажають витрачати час на цю рутинну роботу, вибирають вироби з новими конструкціями. І найголовніше, що вибір подібних систем величезний.

Моделі з електрокеруванням

Одними з найпопулярніших можна назвати електричні карнизи, які є автоматичними пристроями, оснащеними спеціальним механізмом, завдяки якому здійснюється рух штор у потрібному напрямку.

Зручність застосування автоматики зробила ці вироби нашими незамінними помічниками, вони швидко увійшли в наше життя, а найголовніше, що з ексклюзивного та дорогого задоволення, перетворилися на звичний елемент повсякденності.

Електричні карнизи просто незамінні для приміщень з величезними вікнами, які найчастіше зустрічаються в заміських будинках та в великих квартирах нового планування. Вони роблять проживання людей максимально зручним та комфортним.

Без карнизів на автоматиці важко уявити будівлі з великою кількістю віконних отворів, а також кімнати, де розташування обмежує доступ до вікон.

Види пристроїв

Всі пристрої, які використовуються для автоматичних штор, поділяються на підйомні та розсувні, залежно від способу роботи.

Розсувні механізми є найпоширенішим і найпопулярнішим типом карнизів, тому що їх можна застосовувати для віконних отворів великої ширини та складних форм. Конструкції профілів даних виробів, що гнуться, дозволяють їм набувати форми радіусу. крім цього саме розсувні карнизи дають можливість керувати не одним, а кількома рядами тканинного матеріалу:

  • Профіль, що прикриває механізм, за бажанням клієнта, можна пофарбувати в будь-який колір, а також вишукано прикрашати.
  • Джерело живлення для електричного обладнання краще вивести біля майбутнього карниза, з будь-якого боку.
  • Після того, як готові вироби будуть навішені, механізм ховається за тканиною та стає не видимим для очей оточуючих.

Способи управління

Управління даними системами здійснюється за допомогою вимикача, розташованого в зручному місці або дистанційного пульта. Також виробники сучасних зразків карнизів не виключають можливість керування електричним мотором примусово, а саме при механічному русі вони закінчують необхідні дії.

Відсутність електрики не призводить до блокування механізмів, а значить, ви завжди зможете відкрити або закрити вікна вручну. Здебільшого електричні вироби і двигуни при своїй роботі не видають жодного шуму, і витримують велике навантаження полотна.

Застосування

Рулонні та римські вироби, плісе, вертикальні та горизонтальні жалюзі, також часто укомплектовують електроприводом. Для цього застосовується підйомна автоматика. Найголовніше, що подібні зразки не тільки тішать своєю красою та вишуканістю, а ще й полегшують повсякденне життя людини.

І, звичайно ж, на завершення, хочемо звернути вашу увагу на найновіший винахід, завдяки якому ваше життя зміниться в найкращу сторону, і ви зможете контролювати своє житло, навіть перебуваючи далеко від нього. Це повністю автоматична система «Розумний дім» яка дозволяє керувати та контролювати опалення, вентиляцію, освітлення, відео- та аудіо апаратуру, водопостачання, безпеку, а також всі інші системи вашого житла.

Дані пристрої об’єднуються одним кабелем, завдяки чому можна скоротити кабельне господарство та зробити систему гнучкою, а також суттєво наростити її функції.

 

Особливі моменти

Бажаємо звернути вашу увагу на вибір матеріалу, з якого зроблено карниз. Це може бути пластик чи алюміній. Пластикові конструкції відрізняються доступною ціною, а також великою різноманітністю кольорів та моделей. Алюмінієві карнизи більш міцні та довговічні. До того ж вони надають свободу дії нашим дизайнерам, тому що їх можна прикрасити розписом, надати бажану форму та пофарбувати у будь-який колір.

Неважливо, на чому саме ви зупините свій вибір: штори, гардини, жалюзі, римські штори – наші фахівці докладуть максимум зусиль,  щоб кожен клієнт отримав саме те, на що розраховував.

Наші Контакти

ШТОРИ & ЖАЛЮЗІ

АВТОМАТИЗАЦІЯ ДЛЯ ШТОР ТА ЖАЛЮЗІ

 

м. Київ пр-т Голосіївський 130/57

Vodofone +38 (095) 252 12 12

Kievstar +38 (096) 787 12 12

Email: salon@zhaluzi.ua

Політика конфіденційності